VIP Transfer Hizmeti


VIP Transfer Hizmeti

İzmir Havalimanı Transfer ile Vip Konforlu Transfer

İzmir Havalimanı Vip transfer hizmetimiz ile siz değerli yolcularımızı VIP binek ya da VIP Vito araçlarımız ile Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıyor ve dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Vip transfer hizmeti ile bakımları periyodik olarak yapılan yüksek sınıf araçlar ile güvenlik ve konforunuzun yanı sıra gerekli tüm sağlık ve hijyen önlemlerini ön planda tutarak transfer ve taşıma hizmeti sunuyoruz. Kalite ve memnuniyet odaklı yaklaşımımız ile eğitimli ve kullandığı araç sınıfında deneyim ve tecrübe sahibi şoförlerimiz, yolcularımıza en iyi seyahat deneyimini sunmayı hedeflemektedirler. Talep ettiğiniz konumdan iyi giyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile karşıladığımız değerli yolcularımızı, Ege bölgesi içerisinde talep ettikleri tüm il ve ilçelerdeki varış noktalarına Vip araçlar ile ulaştırıyoruz. Sağlık turizmi, iş ve tatil seyahatleriniz, aile ve grup tatil seyahatleriniz, firma toplantısı, iş buluşması ve iş seyahati ile kişisel veya iş dolayısı ile gelen misafirlerinizin Vip transferleri için daima güler yüz ile sizi bekleyen çağrı merkezi arkadaşlarımızdan randevu talep edebilirsiniz.

Sizin, arkadaş veya iş arkadaşlarınız ile sevdiklerinizin güven ve konfor içinde yolculuk yapması ByTransfer firması olarak bizlerin ilk hedefidir. Yapacağınız tüm yolculuklar tecrübeli ve deneyimli ekibimiz ile firmamızın güvencesi altındadır. Vip transfer hizmeti ile önceliklerinize en az sizler kadar değer veren firmamız ve personelimiz, başlangıç noktanızdan varacağınız noktaya kadar olan yolculuğunuz süresince sizi en iyi şekilde ağırlamayı ve mümkün olan en iyi seyahat deneyimini yaşatmayı amaç edinmiştir. ByTransfer olarak hedefimiz, Vip transfer hizmeti alanında ihtiyaç duyulan her konuda en iyi ve kaliteli hizmeti vermektir.

 

COVID-19 Önlemlerimiz

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır

ByTransfer ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

 

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

 

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

ByTransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.