REZERVASYON

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için buradayız

TRANSFER ARAÇLARIMIZ

VIP transfer ihtiyaçlarınız için konforlu ve güvenli araçlarımız

İLETİŞİME GEÇ

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
0541 235 0 234

Turistik Gezi ve Tur Transfer Hizmeti

Havalimanı transfer hizmetimiz ile siz değerli yolcularımızı VIP binek yada VIP Vito araçlarımız ile Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıyor ve dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Turistik gezi ve tur planlarınızı yaparken belirlediğiniz rotaların başlangıç noktasına göre ulaşmak istediğiniz her nokta için transfer hizmeti çözümleri sunmaktayız. Yaşadığınız ilden çıkarak farklı bir şehir veya bölgede tatil veya tur için yaptığınız planlarınıza, özellikle kendi şehrinizden havayolu ile gelmeniz durumunda zorluklar yaşanabilmektedir. Havalimanından sonra tur veya gezinizin başlangıç noktasına ulaşmak için etkili, güvenli ve hızlı bir yol olan turistik gezi ve tur transfer hizmetini tercih edebilirsiniz. Özellikle yorucu gezi ve turlar için oldukça tercih edilen bu transfer hizmeti, trafikte araç kullanmanın üzerinizde bırakacağı yorgunluk, kendi aracınız veya kiralık aracınız ile oluşacak zaman kaybı ve park yeri sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Gerek kişisel gerek aile, arkadaş, iş veya okul grupları ile yapılacak turistik geziler ve turlarda ister bireysel binek araçlar istenirse vip ve büyük tip araçlar tahsis edilebilmektedir. Özellikle çok aktarmalı turistik gezi ve turlarda, transfer hizmeti farklı noktalara farklı araçlar ile gitmenin oluşturacağı ekstra masraflar ve yorgunluğun üstesinden gelebileceğiniz farklı bir alternatiftir. Kişi sayısı ve varış noktası hedefine göre geniş araç filomuzdan ihtiyacınıza en uygun aracı seçerek, eğitimli ve deneyimli şoförlerimiz ile konforlu ve güvenli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Tüm sorularınız ve rezervasyonlarınız için güler yüzlü ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktadırlar.

COVID-19 Önlemlerimiz

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır

hello.
Open chat