Şehirler Arası Transfer Hizmeti


Şehirler Arası Transfer Hizmeti

Havalimanı transfer hizmetimiz ile siz değerli yolcularımızı VIP binek yada VIP Vito araçlarımız ile Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıyor ve dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Şehirlerarası ulaşım denince ilk akla gelen yol yorgunluğu kavramını unutturacak olan şehirlerarası transfer hizmeti özel araba konforuna sahip, yorgunluk, trafikte araç kullanma ve otopark arama zahmetine katlanmadan, VIP araç ile seyahat etmenin rahatlığını sizlere sunmaktadır. Hem zamandan tasarruf edip hem de ulaşım maliyetlerinizi düşüreceksiniz. Passat, Mercedes 3.20, BMW 5.20, Nissan X Trail, VIP Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter gibi geniş araç seçeneklerimiz ile mümkün olan en kısa zamanda gitmek istediğiniz yere ulaşacaksınız.

Birbirinden profesyonel, eğitimli, tecrübeli ve güler yüzlü şoförlerimiz ile sizi karşılıyor ve varış noktasına en güvenli ve konforlu şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kişiye özel olarak tahsis edilen araçlarımız her kullanımdan sonra bir sonraki transfere hazırlanmak için büyük bir titizlik ile temizleniyor.

COVID-19 Önlemlerimiz

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır