REZERVASYON

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için buradayız

TRANSFER ARAÇLARIMIZ

VIP transfer ihtiyaçlarınız için konforlu ve güvenli araçlarımız

İLETİŞİME GEÇ

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
0541 235 0 234

Şehir İçi Transfer Hizmeti

Havalimanı transfer hizmetimiz ile siz değerli yolcularımızı VIP binek yada VIP Vito araçlarımız ile Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıyor ve dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Şehir içi transfer; yapılan uzun yolculukların ardından gitmek istediğiniz yere daha rahat ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. Trafikte araç kullanma, otopark arama veya toplu taşıma araçlarında rahatsız edici bir yolculuk yapmak istemeyen kişilerin başvurduğu en konforlu seçenektir. Bunun yanı sıra şehre yeni gelmiş ya da bir yerden başka bir yere nasıl ulaşacağını ve ne kadar yol masrafı yapacağını sorun eden kişiler için şehrin her yerinden her yerine mümkün olan en hızlı sürede ve en konforlu şekilde transfer hizmetini gerçekleştiriyoruz.

İsterseniz bireysel ya da aile arkadaş gruplarınız ile Mercedes 3.20, BMW 5.20, Nissan X Trail, Passat, Mercedes Sprinter veVIP Mercedes Vito gibi binek ve VIP geniş araç seçeneklerimiz ve güler yüzlü, profesyonel, tecrübeli şoförlerimiz ile sizi başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

COVID-19 Önlemlerimiz

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır

hello.
Open chat