İzmir Bodrum Transfer

ByTransfer

İzmir Havalimanı Bodrum Transfer

İzmir’den Bodrum’a nasıl gidilir? sorusuna verilebilecek en pratik yanıt Bytransfer İzmir – Bodrum Transfer hizmetidir. İzmir’den Bodrum’a konforlu, güvenli ve en kısa sürede gitmek isteyenlerin tercih ettiği bir hizmet olan havalimanı bodrum transfer hizmeti, havayolu ile gelen yolcuların yol yorgunluğunu bir de trafik çilesi çekerek daha zor ve yorucu hale gelmesinin önüne geçen bir çözüm. Bodruma ulaşım tercihinizi özellikle yaz aylarında yaptıysanız mesafenin yanı sıra bir de trafik problemi ile karşılaşmanız kuvvetle muhtemel, yaşanan bu trafik problemi ile gerek varış süreniz, gerek yoldaki stres ve yorgunluğunuz, gerekse Bodrum’un güzelliklerine ayırabileceğiniz vakitten kaybetmeniz açısından bir zorluk teşkil ediyor. İzmir Bodrum transfer tüm yolcularımızın isteğine göre VIP taşıma, klasik araç, geniş araç ve spor araç gibi seçeneklerin olduğu zengin yelpazemiz ile dilediğiniz ulaşım aracıyla güleryüzlü ve alanında uzman şöförlerimiz tarafından varış noktanıza güvenle ulaştırılırsınız.

Bodrum’un eşşiz deniz ve plajları, harika doğası ve muhteşem dokusuyla kendinizi masalsı bir ortamda hissedebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında hem yurtiçi hem yurtdışı ziyaretçilerin akınına uğrayan bodrum, zengin aktivite, eğlence ve mutfak seçenekleriyle ziyaretçilerine bir çok çeşitlilik sunuyor. Böylesine güzelliklerin doğal olarak çok yoğun talep görmesi sonucu, ulaşımda yaşanan aksamalar, yoğunluklar ve zaman kayıpları gibi negatif etmenler ortaya çıkabiliyor. Fakat izmir bodrum transfer hizmeti sayesinde, tüm bunları düşünmenize gerek kalmadan yalnızca iş, tatil, eğlence veya aktivitelerinize odaklanabilirsiniz. Konfor ve güvenliğe verdiğimiz önemden ötürü, henüz varış noktanıza ulaşmadan uçak yolculuğunun ardından yorgunluğunuu atmaya başlayabilirsiniz. İzmir bodrum transfer hizmetimiz Bodrum merkez’in yanı sıra, TurgutreisYalıkavakTorbaGündoğanGümüşlükTürkbüküGümbetBitezOrtakent gibi bölgelerine de ulaşımınızı sağlamaktayız. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan tüm bölgelere ulaşmanın en kolay, konforlu ve güvenli yolu ile farkı bir yolculuk deneyimi yaşayın.

WhatsApp'tan Rezervasyon Yap

COVID-19 Önlemlerimiz
Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Guvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat


Konforlu Araçlar ile Rahat Yolculuk

Dilediğiniz Yere Tam Zamanında Transfer

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Bytransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan Çeşme Kuşadası gibi turizm bölgelerine havaalanı otel transferi Efes Meryem Ana ziyaretleri Pamukkale traverten gezileri ve iş seyahatlerinizde sizlere ulaşım hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz

WhatsApp'tan Rezervasyon Yap