Özel Şoförlü Transfer


Özel Şoförlü Transfer

İzmir VIP transfer ile özel eğitimli ve deneyimli şöförler ve özel donanımlı araçlar ile güvenlik ve konforunuzu ön planda tutarak transfer ve taşıma hizmeti çözümleri sunuyoruz.


Vip transfer hizmeti ile bakımları periyodik olarak yapılan yüksek sınıf araçlar ile güvenlik ve konforunuzun yanı sıra gerekli tüm sağlık ve hijyen önlemlerini ön planda tutarak transfer ve taşıma hizmeti sunuyoruz. Kalite ve memnuniyet odaklı yaklaşımımız ile eğitimli ve kullandığı araç sınıfında deneyim ve tecrübe sahibi şöförlerimiz, yolcularımıza en iyi seyahat deneyimini sunmayı hedeflemektedirler.


Talep ettiğiniz konumdan iyi giyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile karşıladığımız değerli yolcularımızı, Ege bölgesi içerisinde talep ettikleri tüm il ve ilçelerdeki varış noktalarına vip araçlar ile ulaştırıyoruz. Sağlık turizmi, iş ve tatil seyahatleriniz, aile ve grup tatil seyahatleriniz, firma toplantısı, iş buluşması ve iş seyahati ile kişisel veya iş dolayısı ile gelen misafirlerinizin vip transferleri için daima güler yüz ile sizi bekleyen çağrı merkezi arkadaşlarımızdan randevu talep edebilirsiniz.