İzmir VIP Transfer

REZERVASYON

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için buradayız

İLETİŞİME GEÇ

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
0541 235 0 234

izmir vip transfer hizmeti
Share

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan VIP Konforu ile Transfer Hizmeti

İzmir VIP transfer ile özel eğitimli ve deneyimli şöförler ve özel donanımlı araçlar ile güvenlik ve konforunuzu ön planda tutarak  transfer ve taşıma hizmeti çözümleri sunuyoruz. Kalite ve memnuniyet odaklı yaklaşımımız ile her insanın özel olduğu ve en iyisini hakettiği bilincini birleştirerek, yolcularımıza en iyi seyahat deneyimini yaşama fırsatı sunuyoruz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan güleryüzlü şöförlerimi ile kaşıladığımız değerli yolcularımızı, Ege bölgesi’nin tüm il ve ilçelerine VIP araçlar ile ulaştırıyoruz. Gerek kişisel iş ve tatil seyahatleriniz gerek aile ve grup tatil seyahatleriniz gerekse firma toplantısı, iş buluşması ve iş seyahati ile kişisel veya iş dolayısı ile gelen misafirlerinizin VIP transferleri için daima güleryüz ile sizi bekleyen çağrı merkezi arkadaşlarımızdan randevu talep edebilirsiniz. Sizin, arkadaş veya iş arkadaşlarınız ile sevdiklerinizin güven ve konfor içinde yolculuk yapması bizim en öncelikli amaçlarımızdandır, yapacağınız tüm yolculuklar tecrübeli ekibimiz ve firmamızın güvencesi altındadır.

Özellikle havayolu ile faklı şehirlere yapılan yolculuklarda, havalimanlarının bulunduğu lokasyonlar şehir merkezi dışında bulunan varış noktalarına ulaşmayı bir hayli zorlaştırıyor. Şehir trafiğine dahil olup vakit kaybetmek istemeyen, yaşadığı yol yorgunluğunun ardından şehir içinde araç kullanmak istemeyen ve konforundan ve güvenliğinden ödün vermek istemeyen değerli yolcularımız bu gibi nedenlerle VIP transfer ve ulaşım hizmetinden faydalanabiliyorlar. Sizin önceliklerinize en az sizler kadar değer veren firmamız ve personelimiz, havalimanından varacağınız noktaya kadar olan yolculuğunuz süresince sizi en iyi şekilde ağırlamayı ve mümkün olan en iyi seyahat deneyimini yaşatmayı amaç edinmiştir. Seyahatiniz sonrasında, bu seyahatten duyacağınız memnuniyet ise yine bizlerin önceliklerinden bir tanesidir.

COVID-19 Önlemlerimiz

bytransfer covid19 önlemleri görseli

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

Bytransfer ile konforlu yolculuk

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Guvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın


Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Bytransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz

İzmir Urla Transferİzmir Havalimanı Transfer

Related posts

hello.
Open chat