İzmir Urla Transfer

REZERVASYON

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için buradayız

İLETİŞİME GEÇ

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
0541 235 0 234

izmir urla transfer hizmeti
Share

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Urla’ya Konforlu Transfer

İzmir Urla transferİzmir’de Adnan Menderes Havalimanı’na ayak bastığınızda sizi karşılayan güleryüzlü ve deneyimli şöförlerimiz, Urla’ya ulaşana kadar konforlu, güvenli ve keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlıyor. İzmir’den Urla’ya VIP, spor, klasik ve geniş araç seçenekleriyle geniç seçenekler sunan firmamız, yolculukta yaşadığınız yorgunluğunuzu, İzmir’e ayak bastığınız anda, henüz varış noktanız Urla’ya gelmeden önce atmanıza olanak tanıyor. Güleryüzlü ve profesyonel şöförlerimiz ile karşılanmanızın ardından,  Urla’daki varış noktanıza ulaşana kadar mümkün olan en çabuk ve güvenli transfer hizmetini almanız için çalışıyoruz.

Urla içerisinde gerek tatil ve gezi için gerekse yeme-içme veya toplantı için bulunun, tüm yöresel güzelliklerin keyfini çıkarmaya başlamadan, güzel geçen bir yolculuğun ardından dinlenmiş şekilde ilçeye varmak, ilçeden alacağınız keyfi arttıracaktır. Genellikle uzun yolculuklarda yaşanan yol yorgunluğu nedeniyle varış noktasına ulaşan yolcular, vardıkları bölgede herhangi bir aktivite yapmaya başlamadan önce dinlenme gereği duymaktadırlar, İzmir Urla transfer ile bunun minimuma indirerek yalnızca ulaşım değil aynı zamanda kendinize ayıracağınız zamanı da arttırmanıza olanak tanıyoruz.

Neden Urla ?

İzmir’in Urla ilçesi gerek şehire yakın olduğu halde şehirleşmeden uzak kalması gerek denizi ve yeşili gerekse sıcak ve güleryüzlü insanları nedeniyle her zaman çekim merkezi durumunda olmuştur. Huzur ve dinlenme için tercih listelerinin üst sıralarında olan ilçe özellikle şehirden uzaklaşmak isteyen, dinginlik ve huzur arayan insanlara hitab etmektedir. İzmir – Urla transfer ile havalimanı’ndan kısa sayılabilecek bir sürede varacağınız ilçe’de keyifli ve huzurlu vakit geçireceğinizi temenni ediyoruz.

COVID-19 Önlemlerimiz

bytransfer covid19 önlemleri görseli

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

Bytransfer ile konforlu yolculuk

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Guvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın


Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Bytransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz

İzmir Ürkmez Transferİzmir VIP Transfer

Related posts

hello.
Open chat