İzmir Urla Transfer


İzmir Urla Transfer

İzmir Havalimanı Transfer ile Urla’ya Konforlu Transfer

 

İzmir Urla Transfer, İzmir’de Adnan Menderes Havalimanı’na ayak bastığınızda sizi karşılayan güler yüzlü ve deneyimli şoförlerimiz, Urla’ya ulaşana kadar konforlu, güvenli ve keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlıyor. İzmir’den Urla’ya VIP, spor, klasik ve geniş araç seçenekleriyle geniş seçenekler sunan firmamız, yolculukta yaşadığınız yorgunluğunuzu, İzmir’e ayak bastığınız anda, henüz varış noktanız Urla’ya gelmeden önce atmanıza olanak tanıyor. Güler yüzlü ve profesyonel şoförlerimiz ile karşılanmanızın ardından,  Urla’daki varış noktanıza ulaşana kadar mümkün olan en çabuk ve güvenli transfer hizmetini almanız için çalışıyoruz.

 

Urla içerisinde gerek tatil ve gezi için gerekse yeme-içme veya toplantı için bulunun, tüm yöresel güzelliklerin keyfini çıkarmaya başlamadan, güzel geçen bir yolculuğun ardından dinlenmiş şekilde ilçeye varmak, ilçeden alacağınız keyfi arttıracaktır. Genellikle uzun yolculuklarda yaşanan yol yorgunluğu nedeniyle varış noktasına ulaşan yolcular, vardıkları bölgede herhangi bir aktivite yapmaya başlamadan önce dinlenme gereği duymaktadırlar, İzmir Urla Transfer ile bunun minimuma indirerek yalnızca ulaşım değil aynı zamanda kendinize ayıracağınız zamanı da arttırmanıza olanak tanıyoruz.

 

Neden Urla?

 

İzmir’in Urla ilçesi gerek şehre yakın olduğu halde şehirleşmeden uzak kalması gerek denizi ve yeşili gerekse sıcak ve güler yüzlü insanları nedeniyle her zaman çekim merkezi durumunda olmuştur. Huzur ve dinlenme için tercih listelerinin üst sıralarında olan ilçe özellikle şehirden uzaklaşmak isteyen, dinginlik ve huzur arayan insanlara hitap etmektedir. İzmir – Urla Transfer ile havalimanından kısa sayılabilecek bir sürede varacağınız ilçede keyifli ve huzurlu vakit geçireceğinizi temenni ediyoruz.

 

COVID-19 Önlemlerimiz

 

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

BYTRANSFER ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

 

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

BYTRANSFER sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir Transfer Hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir Havaalanı Transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.