İzmir Ürkmez Transfer

REZERVASYON

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için buradayız

İLETİŞİME GEÇ

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
0541 235 0 234

izmir ürkmez transfer hizmeti
Share

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Ürkmez’e Konforlu Transfer

İzmir – Ürkmez transfer hizmeti, İzmir’den Ürkmez’e ulaşmak isteyen yolcular için bilinen ulaşım yollarından daha farklı bir hizmet ve seyahat deneyimi sunuyor. İzmir’den Ürkmez’e gitmek için değerlendirebileceğiniz bir çok ulaşım alternatifi olmasına rağmen, İzmir Ürkmez transfer size konforlu, güvenli ve hızlı bir ulaşım çözümü sunuyor. İzmir’den sizi alan güleryüzlü, eğitimli ve deneyimli şöförlerimiz ile, Ürkmez‘e  olan yolculuğunuzun en güvenli şekilde geçmesine özen gösteriyoruz. Bir çok farklı araç seçeneği sunduğumuz ulaşım çözümümüzde, VIP taşıma, klasik araç, spor araç, geniş ve çok koltuk kapasiteli araçlar yer almaktadır. İhtiyacınıza uygun dilediğiniz araç modelini seçerek, dilerseniz kişisel veya aile tatil ve seyahatlerinizde dilerseniz de iş veya grup seyahatlerinizde bu konfor ve güveni tercih edebilirsiniz.

İzmir’in sessiz sakin  tatil beldelerinden birisi olan Ürkmez, sakin ortamı, kibar ve yardımsever halkı ve mandalinalarıyla öne çıkıyor. Seferihisar ilçesine bağlı belde’ye İzmir’den ulaşım mesafenin uzak olmaması ile daha da kolay bir hal alıyor. Civar beldelerine de transfer  hizmeti verdiğimiz Ürkmez, yine yakınındaki Ömür beldesi ile de bir çok tatilsever’i kendisine çekiyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Ürkmez’e ulaşım da tercih edebileceğiniz transfer hizmetimizi, İzmir ili içerisindeki yolcularımız için de tercih edilebilmesi ve kolaylık olması adına, tüm İzmir ilçelerini kapsıyacak şekilde genişlettik. Dilediğiniz ilçe’den transfer ile Ürkmez’e seyahat edebilirsiniz. Güvenli ve konforlu bir şekilde varış noktanıza sizleri ulaştırmak için deneyimli şöförlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

COVID-19 Önlemlerimiz

bytransfer covid19 önlemleri görseli

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

Bytransfer ile konforlu yolculuk

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Guvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın


Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Bytransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz

İzmir Sığacık Transferİzmir Urla Transfer

Related posts

hello.
Open chat