İzmir Şirince Transfer


İzmir Şirince Transfer

İzmir Havalimanı Transfer ile Şirince’ye Konforlu Transfer

İzmir Şirince transfer siz değerli yolcularımızı İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıp konforlu ve güvenli bir şekilde İzmir`in Selçuk ilçesine bağlı, 8 km. mesafede olan Şirince köyüne ulaştırmayı amaçlıyor. İzmir’e ister yurtdışından ister başka bir şehirden gelmiş olun havalimanından Şirince’ye nasıl gideceğim diye düşünmeyeceksiniz. İzmir’den Şirince’ye ulaşmanın birçok farklı seçeneği olsa da ekonomik etkenler ve sizin için en rahat ulaşımı sağlamak adına güler yüzlü personellerimiz ile daima sizinleyiz. Birden fazla araç model seçenekleriyle dilediğiniz tarz ve konforda araçlar arasından, VIP, geniş araç, klasik araç, standart araç ve spor araç gibi birçok alternatif arasından tercih yapabilir, ulaşımınızı dilediğiniz rahatlık ile gerçekleştirebilirsiniz. İzmir – Şirince VIP transfer hizmeti ile ulaşımınızı birinci sınıf rahatlık ile Şirince’ de gezip görmek istediğiniz yerlere sizi ulaştırıyoruz. İster yalnız ya da toplu grup olarak seyahatlerinizde sizin için ulaşımı son derece kolaylaştıran bir seçenek olmaya devam ediyoruz.

 

Şirince Köyü

İzmir’de gezilecek yerler denince ilk akla gelen yerlerden biri olan Şirince Köyü, zeytin ağacı kaplı yemyeşil tepelerin arasına kurulmuş, kendine özgü tarihi mimarisini halen koruyan ve son dönemlerde turistlerin de fazlaca rağbet ettikleri bir köydür. Temiz havası ve taş döşeli dar sokaklarında, eski evlerin arasında yürümek son derece keyiflidir bu sayede gelen misafirleri kendine hayran bırakan adı gibi bu şirin köy, özellikle hafta sonları dolup taşıyor. Şirince’de adım başı bizi karşılayan şaraphaneler ve mahzenler mevcut. Özellikle de yumuşak içimli meyveli şaraplar çok tercih edilmektedir. Bunun yanında Şirince’nin dağlarında yetişen otlarıyla yapılmış mezeleri ve otantik el yapımı giysileri çok meşhurdur. Bütün evleri iki katlı olan Şirince, uzaktan yemyeşil bir doğa içinde tablo gibi görünen konaklarıyla görenleri büyülüyor.

 

COVID-19 Önlemlerimiz

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

ByTransfer ile konforlu yolculuk

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

ByTransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanından İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz