İzmir Selçuk Transfer


İzmir Selçuk Transfer

İzmir Havalimanı Transfer ile Selçuk’a Konforlu Transfer

 

İzmir – Selçuk transfer hizmeti, İzmir’den Selçuk’a seyahat edecek olan yolcularımız için, eğitimli ve deneyimli şoförlerimiz ile yola çıkacakları noktadan alıp, varış noktasına kadar konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları ve kaliteli ve rahat bir yolculuk deneyimi yaşamaları için sunduğumuz ulaşım çözümümüzdür. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Selçuk’a gitmek isteyen yolcularımızı, havalimanında güler yüzlü şoförlerimiz ile karşılıyor, tamamen kendi istek ve taleplerine göre geniş araç seçeneklerimiz arasından, VIP taşıma, klasik araç, spor araç, geniş ve çok koltuklu araç gibi seçecekleri farklı türlerdeki araçlar ile rahat ve güvenli bir seyahat sonunda varmak istedikleri noktaya ulaştırıyoruz. Dilerseniz kişisel, aile veya arkadaş/iş grupları için de tercih edebileceğiniz İzmir Selçuk transfer hizmeti, Selçuk ilçesine İzmir’den ulaşmak için tercih edilebilecek en kısa, konforlu ve güvenli yol. Yalnızca Selçuk merkeze değil, Selçuk’un tüm belde ve komşu bölgelerine de transfer hizmeti veren firmamız, 14 Mayıs, Acarlar, Atatürk, Barutçu, Belevi, Cumhuriyet, Çamlık, Gökçealan, Havutçulu, İsa Bey, Sultaniye, Şirince, Zafer ve Zeytinköy mahallelerine de İzmir’den güvenli ve konforlu ulaşmanız için çözümler sunuyor.

 

Dünyanın en büyük açık hava müzelerinden birisi olan İzmir’in Selçuk ilçesi, antik çağlardan günümüze dek yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Tarihle böylesine iç içe olan ilçenin, tarih turizmi anlamında oldukça fazla ziyaretçisi olmaktadır. Antik Efes Kenti, dünyanın yedi harikasından birisi olan Artemis Tapınağı ve Meryem Ana Kilisesi ‘ne ev sahipliği yapan şehir, aynı zamanda Selçuklu mimarisinin güzel örneklerinden olan İsa Bey Camii’ni de bünyesinde barındırmaktadır. Selçuk’a gerek turistik günlük gezileriniz için gerekse konaklamak ve tatil yapmak için yapacağınız seyahatleriniz de ulaşımınızı konforlu ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için İzmir Selçuk transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

COVID-19 Önlemlerimiz

 

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

ByTransfer ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

 

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

 

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

ByTransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.