İzmir Seferihisar Transfer


İzmir Seferihisar Transfer

İzmir Havalimanı Transfer ile Seferihisar’a Konforlu Transfer

 

İzmir – Seferihisar transfer hizmeti, İzmir’den Seferihisar’a seyahat edecek olan yolcularımız için, eğitimli ve deneyimli şoförlerimiz ile yola çıkacakları noktadan alıp, varış noktasına kadar konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları ve kaliteli ve rahat bir yolculuk deneyimi yaşamaları için sunduğumuz ulaşım çözümümüzdür. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Seferihisar’a gitmek isteyen yolcularımızı, havalimanında güler yüzlü şoförlerimiz ile karşılıyor, tamamen kendi istek ve taleplerine göre geniş araç seçeneklerimiz arasından, VIP taşıma, klasik araç, spor araç, geniş ve çok koltuklu araç gibi seçecekleri farklı türlerdeki araçlar ile rahat ve güvenli bir seyahat sonunda varmak istedikleri noktaya ulaştırıyoruz. Dilerseniz kişisel, aile veya arkadaş/iş grupları için de tercih edebileceğiniz İzmir Seferihisar transfer hizmeti, Seferihisar ilçesine İzmir’den ulaşmak için tercih edilebilecek en kısa, konforlu ve güvenli yol. Yalnızca Seferihisar merkeze değil, Seferihisar’ın tüm belde ve komşu bölgelerine de transfer hizmeti veren firmamız, Turabiye, Cami Kebir, Hıdırlık, Tepecik, Çolak İbrahim Bey, Sığacık ve Ulamış mahallelerine de İzmir’den güvenli ve konforlu ulaşmanız için çözümler sunuyor.

 

1884 yılında ilçe olan İzmir’in Seferihisar ilçesi, Evliya Çelebi’nin de yazılarında bahsettiği gibi zeytin ve üzüm yetiştiriciliği ile geçiminin büyük kısmını sağlamaktadır. İlçe ’de tadına kesinlikle bakmanız gereken zeytin ve Üzüm’ün gerçekten bu bölgeye has farklı bir lezzeti olduğunu fark edeceksiniz. Diğer bir yandan ege insanının sıcaklığını yine bu ilçede de hissetmek mümkün, ayrıca ilçe doğasının yeşili ve mavi denize açılan güzel plajları ile tatil için güzel bir tercih olarak görülüyor seyahat edenler arasında. İzmir Seferihisar transfer ile ilçenin tüm güzelliklerini görmek kendine has ege mutfağında lezzetlerini tatmanız için yapacağınız seyahatlerinizde en iyi yolculuk deneyimini yaşamanızı amaçlıyoruz.

 

COVID-19 Önlemlerimiz

 

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

ByTransfer ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

 

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

 

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

ByTransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.