İzmir Seferihisar Transfer

REZERVASYON

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için buradayız

İLETİŞİME GEÇ

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
0541 235 0 234

izmir seferihisar transfer hizmeti
Share

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Seferihisar’a Konforlu Transfer

İzmir – Seferihisar transfer hizmeti, İzmir’den Seferihisar’a seyahat edecek olan yolcularımız için, eğitimli ve deneyimli şöförlerimiz ile yola çıkacakları noktadan alıp, varış noktasına kadar konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları ve kaliteli ve rahat bir yolculuk deneyimi yaşamaları için sunduğumuz ulaşım çözümümüzdür. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Seferihisar’a gitmek isteyen yolcularımızı, havalimanında güleryüzlü şöförlerimiz ile karşılıyor, tamamen kendi istek ve taleplerine göre geniş araç seçeneklerimiz arasından, VIP taşıma, klasik araç, spor araç, geniş ve çok koltuklu araç gibi seçecekleri farklı türlerdeki araçlar ile rahat ve güvenli bir seyahat sonunda varmak istedikleri noktaya ulaştırıyoruz. Dilerseniz kişisel, aile veya arkadaş/iş grupları için de tercih edebileceğiniz İzmir Seferihisar transfer hizmeti, Seferihisar ilçesine İzmir’den ulaşmak için tercih edilebilecek en kısa, konforlu ve güvenli yol. Yalnızca Seferihisar merkeze değil, Seferihisar’ın tüm belde ve komşu bölgelerine de transfer hizmeti veren firmamız, TurabiyeCami KebirHıdırlıkTepecikÇolak İbrahim BeySığacık ve Ulamış mahallelerine de İzmir’den güvenli ve konforlu ulaşmanız için çözümler sunuyor.

1884 yılında ilçe olan İzmir’in Seferihisar ilçesi, Evliya Çelebi’nin de yazılarında bahsettiği gibi zeytin ve üzüm yetiştiriciliği ile geçiminin büyük kısmını sağlamaktadır. İlçe’de tadına kesinlikle bakmanız gereken zeytin ve üzüm’ün gerçekten bu bölgeye has farklı bir lezzeti olduğunu farkedeceksiniz. Dier bir yandan ege insanının sıcaklığını yine bu ilçede de hissetmek mümkün, ayrıca ilçe doğasının yeşili ve mavi denize açılan güzel plajları ile tatil için güzel bir tercih olarak görülüyor seyahat edenler arasında. İzmir Seferihisar transfer ile ilçenin tüm güzelliklerini görmek kendine has ege mutfağında lezzetlerini tatmanız için yapacağınız seyhatlerinizde en iyi yolculuk deneyimini yaşamanızı amaçlıyoruz.

COVID-19 Önlemlerimiz

bytransfer covid19 önlemleri görseli

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

Bytransfer ile konforlu yolculuk

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Guvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın


Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Bytransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz

İzmir Özdere Transferİzmir Selçuk Transfer

Related posts

hello.
Open chat