İzmir Özdere Transfer


İzmir Özdere Transfer

İzmir Özdere Vip Transfer ile Özdere ‘ye Konforlu Transfer

 

İzmir – Özdere Transfer hizmeti, İzmir’den Özdere’ ye gitmek isteyen yolcular için konforlu, güvenli ve pratik bir seçenek oluyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Özdere’ ye gitmek için kullanılabilecek iyi bir alternatif olan İzmir Özdere transfer deneyimli şoförlerimiz ile hizmetinizdedir. Güler yüzlü, eğitimli ve deneyimli şoförlerimiz ile sizi İzmir’den Özdere’ ye olan yolculuğunuzda, size en iyi yolculuk deneyimini yaşatmak için çözümler sunuyor. Transfer hizmeti ile birlikte ulaşım aracınızı da seçebileceğiniz geniş araç seçeneklerimizde, VIP taşıma, klasik araç, spor araç ve geniş araç seçenekleri de yer almaktadır. İzmir’in Özdere ilçesine gerek tatil gerekse iş amacıyla gitmek isteyen yolcularımıza, alternatif, güvenli ve konforlu bir ulaşım sunuyoruz. İzmir Havalimanı’nda sizi karşılayan güler yüzlü şoförlerimiz, sizin daha konforlu hissetmeniz ve varış noktanıza güvenli şekilde ulaşmanız için çalışmaktadır. Özdere merkezi dışında komşu beldelere de sağladığımız transfer hizmeti ile dilediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yola çıktığınızda araç değiştirme, bekleme gibi sorunlarla karşılaşma ihtimalinden de kurtulmuş olacaksınız.

 

Özdere, 40km sahil şeridi, doğal ve tarihi dokusu ile tüm ziyaretçilerini bağrına basıyor. 10 bin ’den fazla yatak kapasitesine sahip otel ve pansiyonlara sahip olan belde, tatil veya iş ziyaretleriniz için yeterli imkanlar sunmaktadır. Özdere tarihi ören yerleri, Kalemlik Milli Parkı ve kendi doğasında yetişen satsuma mandalinası ile diğer beldelerden ayrılmaktadır. Özdere bu özellikleri ile her şey dahil anlayışından farklı vakit geçirmek isteyen insanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Ulaşım konusunda, yazları yaşanan ziyaretçi artışı toplu taşıma ve seferleri de etkilemektedir. Sıklıkla merkezlerden araç kalkmasına rağmen, yoğunluk yaşandığından, özellikle İzmir’e havayolu ile gelen yolcular tarafından çok tercih edilmemektedir. İzmir’e olan yakınlığı sebebiyle, şehir trafiğinden de etkilenen belde ulaşım hatları, özellikle gün içerisinde gideceğiniz saat aralığını iyi seçmeniz için önemli faktörler. Tüm bunların yanı sıra, İzmir Özdere transfer ile yaşayacağınız yolculuk deneyimi gerek konfor gerekse memnuniyet odaklı yaklaşım ile tüm bildiğiniz standartlardan farklı olan bir hizmet olarak sizlere sunulacaktır.

 

COVID-19 Önlemlerimiz

 

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

ByTransfer ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

 

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

 

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

ByTransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı transfer hizmetimiz sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.