İzmir Özdere Transfer

REZERVASYON

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için buradayız

İLETİŞİME GEÇ

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
0541 235 0 234

izmir özdere transfer hizmeti
Share

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzmir ve Özdere’ye Konforlu Transfer

İzmir – Özdere transfer, İzmir’den Özdereye gitmek isteyen yolcular için konforlu, güvenli ve pratik bir seçenek oluyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Özdere’ye gitmek için kullanılabilecek iyi bir alternatif olan İzmir Özdere transfer deneyimli şöförlerimiz ile hizmetinizdedir. Güler yüzlü, eğitimli ve deneyimli şöförlerimiz ile sizi İzmir’den Özdere’ye olan yolculuğunuzda, size en iyi yolculuk deneyimini yaşatmak için çözümler sunuyor. Transfer hizmeti ile birlikte ulaşım aracınızı da seçebileceğiniz geniş araç seçeneklerimizde, VIP taşıma, klasik araç, spor araç ve geniş araç seçenekleri de yer almaktadır. İzmir’in Özdere ilçesine gerek tatil gerekse iş amacıyla gitmek isteyen yolcularımıza, alternatif, güvenli ve konforlu bir ulaşım sunuyoruz. İzmir Havalimanı’nda sizi karşılayan güler yüzlü şöförlerimiz, sizin daha konforlu hissetmeniz ve varış noktanıza güvenli şekilde ulaşmanız için çalışmaktadır. Özdere’nin merkezi dışında komşu beldelere de sağladığımız transfer hizmeti ile dilediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yola çıktığınızda araç değiştirme, bekleme gibi sorunlarla karşılaşma ihtimalinden de kurtulmuş olacaksınız.

Özdere, 40km sahil şeridi, doğal ve tarihi dokusu ile tüm ziyaretçilerini bağrına basıyor. 10 bin’den fazla yatak kapasitesine sahip otel ve pansiyonlara sahip olan belde, tatil veya iş ziyaretleriniz için yeterli imkanlar sunmaktadır. Özdere tarihi ören yerleri, Kalemlik Milli Parkı ve kendi doğasında yetişen satsuma mandalinası ile diğer beldelerden ayrılmaktadır. Özdere bu özellikleri ile her şey dahil anlayışından farklı vakit geçirmek isteyen insanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Ulaşım konusunda, yazları yaşanan ziyaretçi artışı toplu taşıma ve seferleri de etkilemektedir. Sıklıkla merkezlerden araç kalkmasına rağmen, yoğunluk yaşandığından, özellikle İzmir’e havayolu ile gelen yolcular tarafından çok tercih edilmemektedir. İzmir’e olan yakınlığı sebebiyle, şehir trafiğinden de etkilenen belde ulaşım hatları, özellikle gün içerisinde gideceğiniz saat aralığını iyi seçmeniz için önemli faktörler. Tüm bunların yanı sıra, İzmir Özdere transfer ile yaşayacağınız yolculuk deneyimi, gerek konfor gerekse memnuniyet odaklı yaklaşım ile tüm bildiğiniz standartlardan farklı olan bir hizmet olarak sizlere sunulacaktır.

COVID-19 Önlemlerimiz

bytransfer covid19 önlemleri görseli

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

Bytransfer ile konforlu yolculuk

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Guvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın


Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Bytransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz

İzmir Otel Transferİzmir Seferihisar Transfer

Related posts

hello.
Open chat