İzmir Otel Transfer


İzmir Otel Transfer

İzmir Otel Transfer ile İzmir ve Çevresindeki Otellere Konforlu Transfer

 

İzmir otel transfer ile özel eğitimli ve deneyimli şoförler ve özel donanımlı araçlar ile güvenli ve konforlu transfer ve taşıma hizmeti çözümleri sunuyoruz. Kalite ve memnuniyet odaklı yaklaşımımız ile her insanın özel olduğu ve en iyisini hakkettiği bilincini birleştirerek, yolcularımıza en iyi seyahat deneyimini yaşama fırsatı sunuyoruz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan güler yüzlü şoförlerimiz ile karşıladığımız değerli yolcularımızı, Ege Bölgesi’nin tüm il ve ilçelerinde bulunan otellerine ulaştırıyoruz. Otel transfer ile gerek kişisel iş ve tatil seyahatleriniz gerek aile ve grup tatil seyahatleriniz gerekse firma toplantısı, iş buluşması ve iş seyahati ile kişisel veya iş dolayısı ile gelen misafirlerinizin konakladıkları otellerine transferleri için daima Güler yüz ile sizi bekleyen çağrı merkezi arkadaşlarımızdan randevu talep edebilirsiniz. Sizin, arkadaş veya iş arkadaşlarınız ile sevdiklerinizin güven ve konfor içinde yolculuk yapması bizim en öncelikli amaçlarımızdandır, yapacağınız tüm yolculuklar tecrübeli ekibimiz ve firmamızın güvencesi altındadır.

 

Özellikle havayolu ile faklı şehirlere yapılan yolculuklarda, havalimanlarının bulunduğu lokasyonlar şehir merkezinde veya şehir merkezi dışındaki otellerine ulaşmayı bir hayli zorlaştırıyor. Şehir trafiğine dahil olup vakit kaybetmek istemeyen, yaşadığı yol yorgunluğunun ardından şehir içinde araç kullanmak istemeyen ve konforundan ve güvenliğinden ödün vermek istemeyen değerli yolcularımız bu gibi nedenlerle konakladıkları otellerine ulaşmak için otel transfer ve ulaşım hizmetinden faydalanabiliyorlar. Sizin önceliklerinize en az sizler kadar değer veren firmamız ve personelimiz, havalimanından varacağınız otelinize kadar olan yolculuğunuz süresince sizi en iyi şekilde ağırlamayı ve mümkün olan en iyi seyahat deneyimini yaşatmayı amaç edinmiştir. VIP araçlarımız ile İzmir otel transfer hizmetimiz ile İzmir içindeki ya da İzmir çevresindeki otellere ulaşımınızı sağlıyoruz. 

 

COVID-19 Önlemlerimiz

 

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

ByTransfer ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

 

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

ByTransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.