İzmir Mordoğan Transfer


İzmir Mordoğan Transfer

İzmir Havalimanı Transfer ile  Mordoğan’a Konforlu Transfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan gelen yolcularımızı İzmir Mordoğan Transfer hizmetiyle, Mordoğan'a en rahat ve konforlu şekilde ulaşmaları için en iyi imkanı sunmayı amaçlıyoruz. Limanı ve iskelesi turistik açıdan oldukça fazla ilgi göre Karaburun için VİP ulaşımlarınızı deneyimli şoförlerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Yorucu bir uçak yolculuğundan sonra havalimanı ile Mordoğan arasını sizin için daha konforlu hale getirmeyi hedefliyoruz. Geniş araç model seçenekleriyle dilediğiniz tarz ve konforda araçlar arasından, klasik, spor, geniş, VIP gibi modelleri tercih edebilir, ulaşımınızı dilediğiniz rahatlık ile gerçekleştirebilirsiniz. İzmir – Mordoğan VIP transfer hizmeti ile ulaşımınızı birinci sınıf konfor ve rahatlık ile Mordoğan içerisinde dilediğiniz mekan, butik otel ve noktaya, havalimanından başlayarak yol boyunca yaşamanız için güler yüzlü personelimiz ile birlikte yanınızdayız.

İzmir’den Mordoğan'a ulaşım için birçok seçenek olmasına rağmen, gerek ekonomik faktörler gerek konfor ve rahat ulaşım göz önünde bulundurulduğunda tercih sebebi olan İzmir – Mordoğan transfer seçeneği, dilerseniz yalnız dilerseniz, aile, arkadaş gruplar, iş/ofis toplulukları gibi topluca seyahatlerinizde sizin için hayatı kolaylaştıran seçenek olmaya devam ediyor. Mordoğan'a ister bir başka şehirden ister yurtdışından gelin havalimanında indiğinizde Mordoğan'a nasıl ulaşırım? Sorusunu kendinize sormanıza gerek duymayacaksınız.

Neden Mordoğan?

Mordoğan’ın merkez sahilinde kafeler, ufak bir taş köprü, Kocakum Plajı, İskele, Yeni Yat Limanı, Balıkçı Heykeli, Ahmet Meram Değirmeni bulunuyor. Özellikle akşamları hareketli olan merkez koyda her şey var.

Mordoğan, denizi dışında tarihi yerler açısından da görülecek yerlere sahip.

Mordoğan balık açısından oldukça zengin bir bölge. Burada özel balık türlerine katılabileceğiniz gibi kıyıdan avlanma da yapabilirsiniz.  

 

COVID-19 Önlemlerimiz

 

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

BYTRANSFER ile konforlu yolculuk

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın


Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

BYTRANSFER sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir Havaalanı Transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz