ByTransfer

İzmir Havalimanı Kuşadası Transfer

İzmir Kuşadası Transfer ve Ulaşım

İzmir Kuşadası transfer ile Aydın’ın güzel ilçesi Kuşadası’na rahat, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımınızı sağlıyoruz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan gelen yolucaların, buradan Aydın‘ın güzel ilçelerinden birisi olan Kuşadası‘na güler yüzlü ve profesyonel şöförler ile güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Kuşadası, Aydın iline bağlı olmasına rağmen İzmir’e oldukça yakındır. Havayolu ulaşımı ile, İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan çıkılan Kuşadası, gerek tatil gerekse iş seyahatleri için birbirinden güzel konaklama merkezleri ile ziyaretçilerin gözdesi konumunda. VIP, Vito, Spor, Klasik, Geniş araç seçenekleriyle tüm talepleriniz, karşılayabilecek genişlikteki araç yelpazesi ile sizlere harika bir yolculuk deneyimi yaşatabilmek için çalışıyoruz.

İzmir’den Kuşadası’na transfer hizmeti, bu güzergah için seçilebilecek diğer rota ve ulaşım araçlarına nazaran süre bakımından oldukça avantaj sağlamaktadır. İzmir Kuşadası transfer hizmetimizi kullanarak güvenli ve konforlu yapacağınız yolculuğunuz ile varış noktanıza ulaşmadan önce yol yorgunluğunuzu atmanıza olanak sağlayacaktır. Kuşadası, bünyesinde bir çok kaliteli konaklama merkezi barındırmaktadır. Ayrıca eşsiz plajları ve çarşıları ile de sizleri güzel vakit geçirmeye davet etmektedir. Tüm bunların yanında tarihi dokuyla iç içe olan ilçe geçmişten izler görmek isteyen insanları kendine hayran bırakacaktır.

Kuşadası’nın turizm tarihi 1960’lara dayanır ve Türkiye’nin ilk turizm merkezlerinden biridir.  İlk kruvaziyer gemi turizmi burada başlamıştır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 65 km uzaklıktadır. Kış aylarında 120 bin civarında olan yerli nüfus yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerle 2 milyona kadar dayanmaktadır. Türkiye’nin en büyük 3.limanı olma özelliği taşıyan Kuşadası Limanı gemi turizmi için önemli bir konumdadır.  Dalış turizmi için 2016’da büyük bir yolcu uçağı Kuşadası Körfezi’ne batırılmıştır. Avrupa’nın en büyük golf sahalarından biri Kuşadası’nda bulunur. 2013 yılında yapılan kongre salonu da Avrupa’nın en büyüğü konumundadır.

WhatsApp'tan Rezervasyon Yap

COVID-19 Önlemlerimiz
Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Guvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat


Konforlu Araçlar ile Rahat Yolculuk

Dilediğiniz Yere Tam Zamanında Transfer

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Bytransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan Çeşme Kuşadası gibi turizm bölgelerine havaalanı otel transferi Efes Meryem Ana ziyaretleri Pamukkale traverten gezileri ve iş seyahatlerinizde sizlere ulaşım hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz

WhatsApp'tan Rezervasyon Yap