İzmir Karaburun Transfer


İzmir Karaburun Transfer

İzmir Karaburun Transfer ile İzmir Havalimanı’ndan Konforlu Transfer

 

İzmir Karaburun Transfer, İzmir’den Karaburun'a nasıl gidilir? Sorusuna verilebilecek en pratik yanıtı veriyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan veya İzmir’in herhangi bir ilçesinden Karaburun'a standart ulaşım yollarının dışında İzmir Karaburun transfer harika bir alternatif olabilir. Güler yüzlü, eğitimli ve deneyimli şoförlerimiz ile sizi karşılıyor ve kalkış noktasından Karaburun varış noktasına kadar süren seyahatinizde en iyi yolculuk deneyimini yaşamanız için çalışıyoruz. Güvenli, konforlu ve rahat bir yolculuk için tercih edilebilecek olan İzmir Karaburun transfer hizmeti, siz değerli yolcularımızın Karaburun'un tüm imkanlarından faydalanmaya başlamadan, hızlı ve dingin bir şekilde beldenin güzelliklerinden faydalanmaya başlamanız için çözümler sunuyor. Yolcularımız geniş araç seçeneklerimiz arasından VIP taşıma, klasik araç, spor araç, geniş ve çok koltuklu araç gibi kendilerine uygun olanı tercih edip, yolculuğunu onunla yapabilme imkanına sahip oluyor. İzmir – Karaburun arası en kısa yol nedir sorusuna, İzmir Karaburun transfer cevabını vermekte hiç bir sakınca görmüyoruz. Özellikle grup seyahatlerde, farklı lokasyonlarda bulunan grup üyeleri, tek bir yerde toplanmaktansa, transfer hizmeti ile her bir üyeyi bulunduğu noktadan alarak Karaburun'a devam etme imkanı ile sizlere kolaylık sağlıyoruz.

 

 

NEDEN KARABURUN?

 

Karaburun, İzmir'in incilerinden, yapılaşmanın görülmediği,  Türkiye'nin bilinmeyen gizli cennetlerinden biridir. Karaburun merkezindeki ikisi mavi bayraklı dört plajın yanı sıra, ESENDERE, SAİPALTI, İĞDEALTI, BÜYÜKKENT, DOLUNGAZ, YILDIZKENT, AKÇAKİLİSE, YENİLİMAN VE KUMBÜKÜ plajları vardır.

 

COVID-19 Önlemlerimiz

 

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

BYTRANSFER ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

 

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

BYTRANSFER sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.