İzmir Havalimanı Transfer

REZERVASYON

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için buradayız

İLETİŞİME GEÇ

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
0541 235 0 234

izmir vip transfer hizmeti
Share

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan VIP Konforu ile Havalimanı Transfer Hizmeti


Bytransfer, yıllardır sektördeki tecrübesi, son model konforlu ve özel donanımlı araçları ve uzman personeli ile İzmir havaalanı transfer hizmetleri vermektedir. İzmir ve civar bölgelerdeki iş ve tatil seyahatleriniz için siz misafirlerimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz. İzmir Transfer hizmetimiz ile araç kiralama derdinden kurtarıp gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyoruz. İzmir havalimanı transfer rezervasyonlarınızı 7 24 rezervasyon formu ya da telefon ile yapabilirsiniz.

Araç filomuzda yer alan binek sedan araçlar, lüks Mercedes araçlar, özel donanımlı Mercedes Vito minibüsler ile havalimanına indiğinizde sizi karşılıyor ve gitmek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Şoförlü araç kiralama konforu ile hiç yorulmadan ve stres yaşamadan iş ya da tatil seyahatinize huzur içinde başlayabilirsiniz. İzmir’de transfer firmaları arasında en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş olan By Transfer ile İzmir havaalanı transfer işleriniz yarım kalmayacak.

COVID-19 Önlemlerimiz

bytransfer covid19 önlemleri görseli

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

Bytransfer ile konforlu yolculuk

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Guvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın


Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Bytransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz

İzmir VIP Transfer

Related posts

hello.
Open chat