İzmir Gümüldür Transfer


İzmir Gümüldür Transfer

İzmir Gümüldür Vip Transfer ile Konforlu Transfer

 

İzmir – Gümüldür Transfer hizmeti, İzmir’den Gümüldür’ e gitmek isteyen yolcular için güvenli, konforlu ve rahat bir ulaşım imkânı sağlıyor. İzmir’in sakin tatil beldesi Gümüldür’ e İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan ulaşmak isteyen yolcular için cazip bir seçenek olan İzmir Gümüldür transfer, eğitimli ve deneyimli şoförlerimiz ile güvenli bir şekilde sizi varış noktanıza ulaştırıyor. Havalimanı’na indiğinizde sizi karşılayan güler yüzlü şoförlerimiz, tüm ihtiyaçlarınıza uygun, VIP taşıma, klasik araç, spor araç, geniş araç gibi seçenekler ile, siz değerli yolcularımızı arzu ettiği ulaşım aracıyla istedikleri noktaya ulaştırıyor. İzmir Gümüldür transfer diğer ulaşım seçeneklerinin yanında hem konforlu hem de dilediğiniz rotayı kullanarak gitmenize imkân tanıyan İzmir Gümüldür transfer ister kişisel tatilleriniz ister aile isterseniz ile geniş gruplar için sunduğu çözümler ile sizlere hizmet veriyor. Herhangi bir saat kısıtlaması olmayan firmamız ile 7/24 hizmet alabilir, ulaşımda ayrıcalığı yaşamaya başlayabilirsiniz.

 

İzmir’in sakin bir beldesi olan Gümüldür, İzmir’e diğer tatil beldelerinden daha yakın olması, sessiz sakin bir ortam sunması ve güzel plajları nedeniyle, İzmirlilerin tatil için ilk tercih ettiği yerlerden birisidir. Gece kurulan pazarları, sahil kenarlarındaki farklı tatlar sunan restoranları ile Gümüldür, özellikle dinginlik arayan, sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih etmesi gereken yerlerin başında geliyor. İzmir’den Gümüldür’ e kişisel veya grup yolculuklarında, beldeye giden toplu taşımaların dışında kullanabileceğiniz transfer hizmeti size konforunuzdan ödün vermeden zamandan kazanmanıza olanak tanıyor.

 

COVID-19 Önlemlerimiz

 

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

ByTransfer ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

 

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

 

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

ByTransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanından İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.