İzmir Fuar Transfer


İzmir Fuar Transfer

İzmir Fuar Transfer ile İzmir Fuarı’na Konforlu Transfer

 

Fuarlar ve kongreler şehri olan İzmir’de kongre, seminer ve fuar için gerek özel gerek kamu kuruluşlarına, yüksek kapasiteli, güvenli ve konforlu otobüs ve minibüslerimizle hizmet veriyoruz. İzmir fuar, kongre, seminer transferi ile özel eğitimli ve deneyimli şoförler ve özel donanımlı araçlar ile güvenli ve konforlu transfer ve taşıma hizmeti çözümleri sunuyoruz. Kalite ve memnuniyet odaklı yaklaşımımız ile yolcularımıza en iyi ve sorunsuz fuar, kongre, seminer ulaşım fırsatını sunuyoruz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan güler yüzlü şoförlerimiz ile karşıladığımız değerli yolcularımızı, fuar, kongre ve seminerin yapıldığı alanlara veya otellere ulaştırıyoruz. Fuar, kongre, seminer transferi ile gerek kişisel gerekse tüm firma ve ekip olarak gelen misafirlerinizin konakladıkları otellerine ve fuar, kongre veya seminer alan ve otellerine transferleri için daima güler yüz ile sizi bekleyen çağrı merkezi arkadaşlarımızdan randevu talep edebilirsiniz. Sizin veya iş arkadaşlarınız ile sevdiklerinizin güven ve konfor içinde yolculuk yapması bizim en öncelikli amaçlarımızdandır, yapacağınız tüm yolculuklar tecrübeli ekibimiz ve firmamızın güvencesi altındadır.

 

Havayolu ile faklı şehirlere yapılan yolculuklarda, havalimanlarının bulunduğu lokasyonlar şehir merkezinde veya şehir merkezi dışındaki fuar, kongre veya seminer alanlarına ulaşmayı bir hayli zorlaştırıyor. Özellikle fuar ve kongre zamanlarında o bölgede yaşanan yoğunluk ciddi bir trafik problemi yaşatabiliyor.  Şehir trafiğine dahil olup vakit kaybetmek istemeyen, yaşadığı yol yorgunluğunun ardından şehir içinde araç kullanmak istemeyen ve konforundan ve güvenliğinden ödün vermek istemeyen değerli yolcularımız bu gibi nedenlerle konakladıkları otellerine ulaşmak, fuar, kongre veya seminer alanlarına gitmek için transfer ve ulaşım hizmetinden faydalanabiliyorlar. Sizin önceliklerinize en az sizler kadar değer veren firmamız ve personelimiz, havalimanından varacağınız otel, fuar, kongre veya seminer salonuna kadar olan yolculuğunuz süresince sizi en iyi şekilde ağırlamayı ve mümkün olan en iyi seyahat deneyimini yaşatmayı amaç edinmiştir.

 

İzmir Fuar Transfer hizmetimiz ile siz değerli yolcularımızın iş seyahatlerinizde kiralık araç arama derdine son veriyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü şoförlerimiz ile sizi ya da ekibinizi İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıyor ve Fuara alanına kadar ulaştırıyoruz. 

 

COVID-19 Önlemlerimiz

 

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

ByTransfer ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

 

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

 

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

ByTransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz