ByTransfer

İzmir Havalimanı Dikili Transfer

İzmir Dikili Transfer ile İzmir’in güzel ilçesi Dikili’ye rahat ve huzurlu bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dikili’nin İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na son derece uzak bir noktada yer aldığı bilinmelidir. Hal böyle olunca da Dikili ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı arasında gerçekleştirilecek olan yolculuğunuzu son derece konforlu geçmesini amaçlamaktayız. Havalimanı ulaşımı pek çok zaman seyahatin en zorlu zamanlarıdır. Öyle ki havalimanından şehir merkezine ulaşmak bilhassa şehir hakkında herhangi bir bilgi de mevcut değil ise son derece sıkıntılı ve uğraştırıcı olacaktır. Ancak bizler tarafından sunulan bu eşsiz Dikili Vip Transfer hizmetimiz sayesinde son derece kolay bir şekilde havalimanı transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla Dikili transfer hizmetinde hiçbir zaman sizlerin konforuna ya da güvenliğine gölge düşürecek bir hata ile karşı karşıya kalmıyoruz.

Her zaman için işimizi en iyi şekilde yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Vip havalimanı transfer taleplerinizi 7/24 gerçekleştirerek sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

WhatsApp'tan Rezervasyon Yap

COVID-19 Önlemlerimiz
Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Guvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat


Konforlu Araçlar ile Rahat Yolculuk

Dilediğiniz Yere Tam Zamanında Transfer

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Bytransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan Çeşme Kuşadası gibi turizm bölgelerine havaalanı otel transferi Efes Meryem Ana ziyaretleri Pamukkale traverten gezileri ve iş seyahatlerinizde sizlere ulaşım hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz

WhatsApp'tan Rezervasyon Yap