İzmir Çeşme Transfer


İzmir Çeşme Transfer

İzmir Çeşme Transfer ile Havalimanı’ndan Konforlu Transfer

İzmir – Çeşme Transfer, sizi İzmir’in beğenilen tatil beldesi Çeşme‘ye ulaştırıyor. İster bir başka şehir ister yurtdışından gelmiş olun, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Çeşme’ye ulaşmanın en kolay, rahat ve konforlu yolu ile tanışın. Kişi sayısından bağımsız olarak, dilerseniz yalnızca sizin için, dilerseniz aile, arkadaş grubu veya kalabalık topluluklar için tercih edilebilecek olan transfer ve VIP taşıma hizmeti, Çeşme içerisinde konaklayacağınız otellere ulaşmanız için harika bir yol. Özellikle yorucu bir uçak seyahatinin ardından, kendi kullanacağınız araç ile ulaşımınızı sağlamanın veya toplu taşıma ile belirli kalkış-varış saatlerine uymak zorunda olmanın zorluğunu yaşamak istemiyorsanız İzmir – Çeşme VIP transfer sizin için mükemmel bir çözüm olacaktır.

Çeşme’nin parlak güneşi, serin suları ve tertemiz havası ile esen rüzgârın keyfini yaşamaya daha uçaktan indiğiniz anda başlamak istemez misiniz? Farklı araç tercihlerinize uygun seçenekler ve her birisi kendi sınıfında lüks olan araçlar ile rahatlamaya ve İzmir’in tadını çıkarmaya havalimanından çıktığınız anda başlayın.  İzmir ve Çeşme’nin güzelliklerini yaşamaya başlarken, şehre ilk adım attığınız anda sizi güler yüz ile karşılayan deneyimli ve eğitimli personel ile yalnızca şehrin güzelliğine ve iyi zaman geçirmeye odaklanın. Türkiye’nin en popüler tatil noktalarından biri olan Çeşme’de ALAÇATI, MUSALLA, İSMET İNÖNÜ, REİSDERE, 16 EYLÜL, DALYAN, OVACIK, ÇİFTLİK, GERMİYAN, ILICA, SAKARYA, ŞİFNE, CUMHURİYET, ILDIR, YALI, CELAL BAYAR, ÜNİVERSİTE, ARDIÇ, BOYALIK, FAHRETTİN PAŞA, ALTINYUNUS, ŞEHİT MEHMET, ÇAKABEY, ALTINKUM VE KARAKÖY olmak üzere toplam 25 mahalle bulunuyor. BYTRANSFER olarak bu 25 noktaya ve Çeşme’nin gözde plajlarına VIP transfer ile hizmetinizdeyiz. 

 

Geçmişi çok eskilere dayanan Çeşme, yalnızca İzmir’in değil tüm Türkiye’nin en gözde tatil mekanlarından birisi olmasının yanı sıra sıcak ve güler yüzlü insanı ile de kendinden bahsettiren, denizinin ve havasının temiz oluşu ile de ilk gelenin hemen gönlünü fetheden bir özelliğe sahiptir. Bünyesinde bulunan SHERATON OTELİ, ALTINYUNUS OTELİ, ONTUR OTEL gibi birçok büyük konaklama ve toplantı merkezi ile de iş dünyası tarafından tercih edilmektedir. Dilerseniz tatil, dilerseniz toplantı veya seyahatleriniz için ulaşımınızı VIP İzmir – Çeşme transfer ile yaparken, size sunduğumuz; Klasik Araç, Büyük Araç, Spor Araç, Standart ve VIP Araç seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir, dilediğiniz konfor ve standartlarda ulaşımınızı sağlamak için çözüm bulabilirsiniz.

 

COVID-19 Önlemlerimiz

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

BYTRANSFER ile konforlu yolculuk

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

BYTRANSFER sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir Havaalanı Transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz