İzmir Çandarlı Transfer


İzmir Çandarlı Transfer

İzmir Havalimanı Transfer ile Çandarlı’ya Konforlu Transfer

İzmir’den Çandarlı’ya seyahat edecek olan yolcularımız için, İzmir – Çandarlı Transfer Hizmeti, eğitimli ve deneyimli şoförlerimiz ile yola çıkacakları noktadan alıp, varış noktasına kadar konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları ve kaliteli ve rahat bir yolculuk deneyimi yaşamaları için sunduğumuz ulaşım çözümümüzdür. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Çandarlı’ya gitmek isteyen yolcularımızı, havalimanında güler yüzlü şoförlerimiz ile karşılıyor, tamamen kendi istek ve taleplerine göre geniş araç seçeneklerimiz arasından, VIP taşıma, klasik araç, spor araç, geniş ve çok koltuklu araç gibi seçecekleri farklı türlerdeki araçlar ile rahat ve güvenli bir seyahat sonunda varmak istedikleri noktaya ulaştırıyoruz. Dilerseniz kişisel, aile veya arkadaş/iş grupları için de tercih edebileceğiniz İzmir Çandarlı transfer hizmeti, Çandarlı beldesine İzmir’den ulaşmak için tercih edilebilecek en kısa, konforlu ve güvenli yol.

Çandarlı, İzmir‘in Dikili ilçesine bağlı, özellikle yazlık dönemlerde nüfusu gelen ziyaretçiler ile artan bir mahalle. Gerek turizm için elverişli dokusu, gerek tarihi, balıkçıları ve çarşıları olsun, özellikle İzmir’den günlük geziler için son derece elverişli bir yer Çandarlı. İzmir merkezi ile arasındaki mesafenin çok uzak olmayışı da beldeye ulaşımı kolay hale getirdiğinden, sıcak yaz günlerinde hafta sonu aktivitelerinin güzel bir alternatifi olarak beldeyi karşımıza çıkarıyor. İzmir Çandarlı Transfer ile gerek günlük gezi ve seyahatlerinizde gerek uzun süreli konaklama amaçlı gidişlerinizde, güvenle ve konforla sizi varış noktanıza ulaştırmayı amaçlıyoruz.

 

COVID-19 Önlemlerimiz

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

BYTRANSFER ile konforlu yolculuk

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

BYTRANSFER sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir Havaalanı Transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.