İzmir Ayvalık Transfer


İzmir Ayvalık Transfer

İzmir Havalimanı Transfer ile Ayvalık’a Konforlu Transfer

 

İzmir’den Ayvalık’ a seyahat edecek olan yolcularımız için İzmir – Ayvalık Transfer Hizmeti sunuyoruz. Eğitimli ve deneyimli şoförlerimiz ile yolcularımızı yola çıkacakları noktadan alıp, varış noktasına kadar konforlu ve güvenli bir yolculuk ile götürüyoruz.  Kaliteli ve rahat bir yolculuk deneyimi yaşamaları için sunduğumuz ulaşım çözümleri ile günün her saati çalışıyoruz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Ayvalık’ a gitmek isteyen yolcularımızı, havalimanında güler yüzlü şoförlerimiz ile karşılıyoruz. Yolcularımızın kendi istek ve taleplerine göre geniş araç seçeneklerimiz arasından, VIP taşıma, klasik araç, spor araç, geniş ve çok koltuklu araç gibi seçecekleri farklı türlerdeki araçlar ile rahat ve güvenli bir seyahat sonunda varmak istedikleri noktaya ulaştırıyoruz. Kişisel, aile,  arkadaş/iş grupları için de tercih edebileceğiniz İzmir Ayvalık Transfer Hizmeti, Ayvalık beldesine İzmir’den giden en kısa yol.

 

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Ayvalık, Ege denizine kıyı olan birçok güzel plaja da ev sahipliği yapmaktadır. Ayvalık içerisinde konaklama  hizmeti veren bir birinden şık ve kaliteli birçok otel, motel ve pansiyonda konaklayabilirsiniz.  Bu güzel tesislere konaklamak için tercih edebileceğiniz İzmir Ayvalık Transfer ile siz de Balıkesir’in bu güzel beldesine sorunsuz ve kolayca ulaşabilirsiniz. Birçok farklı açıdan Türkiye’nin en önemli ilçelerinden birisi olan Ayvalık, tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Ayvalık bu kültürel zenginlik ve çeşitlilik ile tarih turizmi için önde gelen beldelerimizdendir. Doğa, tarih ve denizin iç içe geçtiği bölgede tüm bunları bir arada bulmanın verdiği keyif ve huzur ile tatiliniz daha keyifli hale gelecektir.

 

COVID-19 Önlemlerimiz

 

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

BYTRANSFER ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

 

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

BYTRANSFER sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir Havaalanı Transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.