ByTransfer

İzmir Havalimanı Aydın Transfer

izmir havalimanı aydın transfer

İzmir Aydın Transfer ve Ulaşım

İzmir’den Aydın’a güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmak isteyen yolcular için İzmir – Aydın transfer hizmeti, farklı bir alternatif olarak öne çıkıyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Aydın’a gitmek için kullanılabilecek bir çok ulaşım şekline farklı bir alternatif olarak sunulan transfer hizmeti ile gerek uçak yolculuğunda yaşanan yol yorgunluğunun üzerine bir de karayolunda yaşancak yorgunluğu eklememek, trafikte araç kullanmadan yolculuğu dinlenerek geçirmek isteyenler için eşsiz bir çözüm. Yalnızca havalimanı’ndan Aydın‘a gidecek olan yolcularımız için değil İzmir’in tüm ilçelerinden hareket etmek isteyen yolcularımız için çözümler sunduğumuz İzmir Aydın transfer hizmetimiz ile güler yüzlü, eğitimli ve deneyimli şöförlerimiz tarafından karşılanır, seyahatiniz boyunca profesyonel bir ilgi ile rahat ve güvenli yolculuk eder ve varış noktanıza ulaşırsınız. Geniş araç yelpazesi ile farklı türde araçlar arasından seçim yapma şansızın olduğu transfer hizmetimizde, dilerseniz VIP taşıma, klasik araç, spor araç dilerseniz de çok koltuklu geniş araçlar ile hizmetinizdeyiz. İzmir’den Aydın’a yapacağınız seyahatlerinizde ister tatil, ziyaret, gezi isterseniz de iş veya toplantı için olsun, size en profesyonel hizmeti sunarak yolculuk deneyiminizi en kaliteli hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Aydın ili İzmir’e yalnızca bir kaç saat mesafede bulunan Ege bölgesinin 3. büyük şehri olma niteliği taşıyan, özellikle tarımı ile gelişmiş bir ilimizdir. İzmir Aydın transfer ile şehir merkezi ve diğer tüm ilçelerine ulaşım çözümleri sunmaktayız. Bozdoğan, Buharkent, Çine, Efeler, Germencik, İncirliovaKaracasu, KarpuzluKoçarlı, KöşkKuyucak, Nazilli, SökeSultanhisar ve Yenipazar ilçelerine İzmir’den güvenli bir seyahat için tercih edebileceğiniz transfer hizmeti özellikle 7/24 verdiğimiz hizmetimiz sayesinde, toplu ulaşımın olmadığı saatler içerisinde ciddi bir ulaşım sorununa çözüm oluyor.

WhatsApp'tan Rezervasyon Yap

COVID-19 Önlemlerimiz
Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Guvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat


Konforlu Araçlar ile Rahat Yolculuk

Dilediğiniz Yere Tam Zamanında Transfer

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Bytransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan Çeşme Kuşadası gibi turizm bölgelerine havaalanı otel transferi Efes Meryem Ana ziyaretleri Pamukkale traverten gezileri ve iş seyahatlerinizde sizlere ulaşım hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz

WhatsApp'tan Rezervasyon Yap