İzmir Alaçatı Transfer


İzmir Alaçatı Transfer

İzmir Havalimanı Transfer ile Alaçatı’ya Konforlu Transfer

 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan gelen yolcularımızı İzmir Alaçatı Transfer hizmetiyle, Alaçatı’ya en rahat ve konforlu şekilde ulaşmaları için en iyi imkânı sunmayı amaçlıyoruz. Ege’nin incisi Çeşme‘de bulunan ve yıl boyu aldığı rüzgâr ile hem dünyanın gözdesi haline gelen hem de bu esintinin bir sonucu olan temiz havasıyla insanları cezbeden Alaçatı‘ya ulaşmak için en kolay çözümü sunuyoruz.

 

Yorucu bir uçak yolculuğundan sonra havalimanı ile Alaçatı arasını sizin için daha konforlu hale getirmeyi hedefliyoruz. Geniş araç model seçenekleriyle dilediğiniz tarz ve konforda araçlar arasından, klasik, spor, geniş, VIP gibi modelleri tercih edebilir, ulaşımınızı dilediğiniz rahatlık ile gerçekleştirebilirsiniz. İzmir – Alaçatı VIP Transfer Hizmeti ile ulaşımınızı birinci sınıf konfor ve rahatlık ile Alaçatı içerisinde dilediğiniz mekan, butik otel ve noktaya, havalimanından başlayarak yol boyunca yaşamanız için güler yüzlü personelimiz ile birlikte yanınızdayız.

 

İzmir’den Alaçatı’ya ulaşım için birçok seçenek olmasına rağmen, gerek ekonomik faktörler gerek konfor ve rahat ulaşım göz önünde bulundurulduğunda tercih sebebi olan İzmir – Alaçatı Transfer seçeneği, dilerseniz yalnız dilerseniz, aile, arkadaş gruplar, iş/ofis toplulukları gibi topluca seyahatlerinizde sizin için hayatı kolaylaştıran seçenek olmaya devam ediyor. Alaçatı’ya ister bir başka şehirden ister yurtdışından gelin havalimanında indiğinizde Alaçatı’ya nasıl ulaşırım? Sorusunu kendinize sormanıza gerek duymayacaksınız.

 

Neden Alaçatı?

 

Alaçatı kısa bir zaman öncesine kadar sakinlerinin rutin yaşadığı bir mahalleydi. Buradaki güzelliğin fark edilmesi, sessiz sakin ve temiz havaya sahip oluşu, yapaylıktan uzak, doğal kalması ve bölge halkının organik ürettiği gıda ürünlerinin çekiciliği gibi birçok faktör buranın çekim merkezi haline gelmesine sebep oldu. Zaman içerisinde gerek balayına çıkan çiftlerin tercih etmesi, gerek farklı illerden ismini duyanların burayı değerlendirmek üzere gelmesi zaman içerisinde isminin ülke sınırlarını aşmasına neden oldu. Eskilerden kalma cumbalı evler, ailenizle oturabileceğiniz köşe başı restoranlar ve mütevazı çarşı ve pazarları ile huzur için harika bir tercih olarak duruyor Alaçatı.

 

COVID-19 Önlemlerimiz

 

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

BYTRANSFER ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

 

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

BYTRANSFER sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir Havaalanı Transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.