İzmir Alaçatı Transfer

REZERVASYON

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için buradayız

İLETİŞİME GEÇ

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
0541 235 0 234

izmir alaçatı transferi ile ilgili alaçatı mahallesi
Share

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Alaçatı’ya Konforlu Transfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan gelen yolcularımızı İzmir Alaçatı Transfer hizmetiyle, Alaçatı’ya en rahat ve konforlu şekilde ulaşmaları için en iyi imkanı sunmayı amaçlıyoruz. Ege’nin incisi Çeşme‘de bulunan ve yıl boyu aldığı rüzgar ile hem dünyanın gözdesi haline gelen hemde bu esintinin bir sonucu olan temiz havasıyla insanları cezbeden Alaçatı‘ya ulaşmak için en kolay çözümü sunuyoruz.

Yorucu bir uçak yolculuğundan sonra havalimanı ile Alaçatı arasını sizin için daha konforlu hale getirmeyi hedefliyoruz. Geniş araç model seçenekleriyle dilediğiniz tarz ve konforda araçlar arasından, klasik, spor, geniş, VIP gibi modelleri tercih edebilir, ulaşımınızı dilediğiniz rahatlık ile gerçekleştirebilirsiniz. İzmir – Alaçatı VIP transfer hizmeti ile ulaşımınızı birinci sınıf konfor ve rahatlık ile Alaçatı içerisinde dilediğiniz mekan, butik otel ve noktaya, havalimanından başlayarak yol boyunca yaşamanız için güleryüzlü personelimiz ile birlikte yanınızdayız.

İzmir’den Alaçatı’ya ulaşım için bir çok seçenek olmasına rağmen, gerek ekonomik faktörler gerek konfor ve rahat ulaşım göz önünde bulundurulduğunda tercih sebebi olan İzmir – Alaçatı transfer seçeneği, dilerseniz yalnız dilerseniz, aile, arkadaş gruplar, iş/ofis toplulukları gibi topluca seyahatlerinizde sizin için hayatı kolaylaştıran seçenek olmaya devam ediyor. Alaçatı’ya ister bir başka şehirden ister yurtdışından gelin havalimanında indiğinizde Alaçatı’ya nasıl ulaşırım? sorusunu kendinize sormanıza gerek duymayacaksınız.

Neden Alaçatı?

Alaçatı kısa bir zaman öncesine kadar sakinlerinin rutin yaşadığı bir mahalleydi. Buradaki güzelliğin fark edilmesi, sessiz sakin ve temiz havaya sahip oluşu, yapaylıktan uzak, doğal kalması ve bölge halkının organik ürettiği gıda ürünlerinin çekiciliği gibi bir çok faktör buranın çekim merkezi haline gelmesine sebep oldu. Zaman içerisinde gerek balayına çıkan çiftlerin tercih etmesi, gerek farklı illerden ismini duyanların burayı değerlendirmek üzere gelmesi zaman içerisinde isminin ülke sınırlarını aşmasına neden oldu. Eskilerden kalma cumbalı evler, ailenizle oturabileceğiniz köşebaşı restoranlar ve mütevazi çarşı ve pazarları ile huzur için harika bir tercih olarak duruyor Alaçatı.

COVID-19 Önlemlerimiz

bytransfer covid19 önlemleri görseli

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

Bytransfer ile konforlu yolculuk

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Guvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın


Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Bytransfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz

İzmir Aydın Transferİzmir Ayvalık Transfer

Related posts

hello.
Open chat