İzmir Akçay Transfer


İzmir Akçay Transfer

 

İzmir Akçay Vip Transfer ile Akçay’ a Konforlu Transfer

İzmir – Akçay Transfer hizmeti, İzmir’ den Akçay’ a seyahat edecek yolcularımız için eğitimli ve deneyimli şoförlerimiz ile yola çıkacakları noktadan alıp, varış noktasına kadar konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları ve kaliteli ve rahat bir yolculuk deneyimi yaşamaları için sunduğumuz ulaşım çözümümüzdür. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan ya da dilediğiniz noktadan Akçay’ a gitmek isteyen yolcularımızı, güler yüzlü şoförlerimiz ile karşılıyor, tamamen kendi istek ve taleplerine göre geniş araç seçeneklerimiz arasından, VIP Taşıma, klasik araç, spor araç, geniş ve çok koltuklu araç gibi seçecekleri farklı türlerdeki araçlar ile rahat ve güvenli bir seyahat sonunda varmak istedikleri noktaya ulaştırıyoruz. Dilerseniz kişisel, aile veya arkadaş/iş grupları için de tercih edebileceğiniz İzmir Akçay Transfer Hizmeti, Balıkesir’ in Akçay ilçesine İzmir’den ulaşmak için tercih edilebilecek en kısa, konforlu ve güvenli yol.

Akçay’a nasıl gidilir diye araştırmalarınız illaki olacaktır. Genellikle misafirlerimizin her ne kadar İzmir Akçay’a ulaşım istekleri olsa da birçok misafirimiz Akçay’ dan İzmir’e gelmek için firmamıza ulaşıyor. Transferinizi gidiş dönüş yaptığınız taktirde sizlere özel olarak fiyatlar sunuyoruz. İzmir Akçay arası 210 km olup ortalama hava koşulları uygun olduğu taktirde 3 saat sürmektedir. Bu yolculuk süresinde güzergâh doğrultusunda mola veya duraklama yapabilirsiniz. Hava koşullarını uzman personellerimiz anlık olarak takip edip sizlere hangi saat ve günlerde yola çıkılması konusunda bilgilendirme yapmaktadır.

COVID-19 Önlemlerimiz

 

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

BYTRANSFER ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

 

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

BYTRANSFER sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.