REZERVASYON

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için buradayız

TRANSFER ARAÇLARIMIZ

VIP transfer ihtiyaçlarınız için konforlu ve güvenli araçlarımız

İLETİŞİME GEÇ

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
0541 235 0 234

İş Seyahatleri

Havalimanı transfer hizmetimiz ile siz değerli yolcularımızı VIP binek yada VIP Vito araçlarımız ile Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıyor ve dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Şehir dışı toplantıları ve iş gezileri gibi organizasyonlarda en kritik unsurlardan birisi de zamandır. Gitmek istediğiniz noktaya tam vaktinde, mümkün olan en kısa güzergah üzerinden, konforlu ve son derece güvenli şekilde ulaşmak için transfer hizmetinden faydalanmak önemli derecede kolaylık sağlamaktadır. Size özel olarak tahsis edilen ve her kullanımdan önce temizliği büyük bir titizlikle yapılan araçlarımız ile kapınızdan alınıp gitmek istediğiniz noktaya ulaşmanızı sağlıyoruz.

İster bireysel ister ekip arkadaşlarınız ile yapacağınız iş seyahatlerinizde; profesyonel ve güler yüzlü personellerimiz tarafından karşılanan misafirlerimize iş gezisi süresi boyunca eşlik ederek transfer sürecini tamamlıyoruz.

Bireysel transferlerde binek şekilde tercih edilecek araç modellerimiz Mercedes 3.20, BMW 5.20, Passat, Nissan X Trail şeklindedir. Daha kalabalık transferlerde ise VIP Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter gibi tercih edebileceğiniz geniş araç seçeneklerimiz mevcuttur.

COVID-19 Önlemlerimiz

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır

  • Professionally Trained Chauffeurs
  • 24/7 Full-Service Transportation
  • Global network of Transportation Partners
  • Professionally Trained Chauffeurs
  • 24/7 Full-Service Transportation
  • Global network of Transportation Partners
hello.
Open chat