İş Seyahatleri


İş Seyahatleri

İş Seyahatleri Vip Hizmeti ile Konforlu Transfer

İzmir Havalimanı İş Seyahatleri transfer hizmetimiz ile siz değerli yolcularımızı VIP binek ya da VIP Vito araçlarımız ile Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıyor ve dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Şehir dışı toplantıları ve iş gezileri gibi organizasyonlarda en kritik unsurlardan birisi de zamandır. Gitmek istediğiniz noktaya tam vaktinde, mümkün olan en kısa güzergâh üzerinden, konforlu ve son derece güvenli şekilde ulaşmak için transfer hizmetinden faydalanmak önemli derecede kolaylık sağlamaktadır. Size özel olarak tahsis edilen ve her kullanımdan önce temizliği büyük bir titizlikle yapılan araçlarımız ile kapınızdan alınıp gitmek istediğiniz noktaya ulaşmanızı sağlıyoruz.

İster bireysel ister ekip arkadaşlarınız ile yapacağınız iş seyahatlerinizde; profesyonel ve güler yüzlü personellerimiz tarafından karşılanan misafirlerimize iş gezisi süresi boyunca eşlik ederek transfer sürecini tamamlıyoruz.

COVID-19 Önlemlerimiz

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

BYTRANSFER ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

 

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

 

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

BYTRANSFER sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir Havaalanı Transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.