Hizmetlerimiz

Firmamız İzmir havalimanından İzmir ilinin tüm ilçelerine transfer hizmeti vermektedir. Özellikle İzmir Adnan Menderes Havalimanından şehre ulaşan ziyaretçiler için vip ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Hizmet alanlarımız İzmir ilinin tüm ilçelerinin yanı sıra civar iller ve bu illerin turizm yoğunluğu olan illerini kapsamaktadır. Şehir içi ve şehirler arası tüm seyahat ve vip transfer hizmetleri ile iş, organizasyon, düğün ve etkinlik seyahat ve transfer hizmetlerini vermekteyiz. Tüm transfer hizmetlerimizde yeni nesil ve tüm bakımları eksiksiz yapılan araçlarımızı kullanmaktayız. Yolcu sayısı ve hedeflenen varış noktasına ulaşım tercihinize göre filomuzdan seçebileceğiniz araçlarımız arasında; Vip kategoride Mercedes Vito ve Sprinter, Nissan X-Trail ve binek araçlarda Mercedes, Bmw 3.20 ve 5.20 ile Volkswagen Passat yer almaktadır.

Bytransfer olarak güler yüzlü ve deneyimli ekibimizler sizlere en iyi yolculuk deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. Hizmet verdiğimiz transfer bölgeleri ile ilgili detaylı bilgiyi, web sitemizin “Transfer Bölgeleri” menüsü altından ulaşabilir hizmetlerimiz, transfer bölgeleri veya araçlarımız hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerindeki iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Bytransfer

I founded this company in 1995 with the vision of offering the highest quality luxury transportation service. I invite you to try our service and I personally guarantee you will have a fully satisfied experience.
Anna Criado - Chairman & CEO
hello.
Open chat