REZERVASYON

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için buradayız

TRANSFER ARAÇLARIMIZ

VIP transfer ihtiyaçlarınız için konforlu ve güvenli araçlarımız

İLETİŞİME GEÇ

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
0541 235 0 234

Havalimanı Transfer Hizmeti

Havalimanı transfer hizmetimiz ile siz değerli yolcularımızı VIP binek yada VIP Vito araçlarımız ile Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıyor ve dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Şoförlü araç kiralama ve transfer sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamızın en önem verdiği konu müşteri memnuniyetidir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan evinize, işinize veya otelinize kısacası gitmek istediğiniz her noktaya mümkün olan en hızlı, güvenli ve konforlu şekilde sizi ulaştırıyoruz.

Tüm transfer hizmetlerimizde olduğu gibi havalimanı transfer hizmetimizde de profesyonel ve güler yüzlü karşılama personeli tarafından misafirimiz karşılanıyor ve transferin sağlanacağı araca kadar eşlik ediliyor. Kişiye özel olarak tahsis edilen ve her kullanımdan önce temizliği yapılan araçlar ile kapınızdan alınıp havalimanına tam istediğiniz saatte ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bireysel yolculuklarda tercih edebileceğiniz Nissan X Trail, Passat, BMW 5.20, Mercedes 3.20 gibi binek araç modellerimiz, grup halinde çıkacağınız yolculuklarda ise VIP Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter gibi geniş araç seçeneklerimiz mevcuttur.

COVID-19 Önlemlerimiz

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır

  • Professionally Trained Chauffeurs
  • 24/7 Full-Service Transportation
  • Global network of Transportation Partners
  • Professionally Trained Chauffeurs
  • 24/7 Full-Service Transportation
  • Global network of Transportation Partners
hello.