HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

İzmir Havalimanı Transfer İzmir Adnan Menderes Havalimanında BYTRANSFER adıyla yıllara dayanan tecrübesi, son model konforlu ve donanımlı araçları ve uzman personeli ile İzmir Havaalanı Transfer ile hizmetinizdedir. İzmir ve civar ilçelere yapacağınız gerek iş seyahati gerek tatil seyahatleriniz de sizi ağırlamaktan büyük gurur duyuyoruz. İzmir Transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. VIP transfer hizmeti ya da İzmir Havalimanı Transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

 

 

Transfer Araçlarımız

 

Ekonomik sınıf araçlarımız, Orta sınıf araçlarımız, Lüks sınıfı araçlarımız ve Deluxe sınıfı araçlarımız ile sizi havalimanına indiğinizde karşılıyor ve gitmek istediğiniz yere kadar ulaştırıyoruz. Sizin için hazırlanan özel şoförlü araç ile hiç yorulmadan, araç kullanma stresi yaşamadan seyahatinize başlayabilirsiniz.

 

 

Transfer Bölgelerimiz

 

İzmir şehri havayolu ulaşımının yoğun olduğu ve turistlerin her zaman ilgisini çeken bir şehir olmuştur. Bu durumda İzmir Havalimanı Transfer işlemleri de büyük önem kazanmıştır. Yerli ve yabancı turistleri sıkça ağırlayan BYTRANSFER İzmir Havalimanı Transfer işlemleri ile de misafirlerini memnun etmeyi başarmaktır. İzmir Havalimanı Transfer firmaları arasında yerini alan BYTRANSFER oldukça uzun bir süredir bu hizmetleri müşterilerine sağlamaktadır. Çeşme, Alaçatı, Kuşadası, Selçuk, Efes gibi turistik bölgelere sıkça yolculuk gerçekleştirmektedir.

 

 

Güvenli Yolculuk

 

VIP araçlar ve profesyonel sürücülerimiz ile yolculuğunuzu güvenli hale getiriyoruz.

 

 

Zamanında Transfer

 

Sizi istediğiniz saatte karşılıyor, gereken süre içinde varış noktanıza ulaştırıyoruz.

 

 

Büyük Araç FilosuFilomuzdaki araç seçeneklerimizle ister tek başınıza isterse büyük arkadaş gruplarıyla olsun sizi dilediğiniz noktaya kadar ulaştırıyoruz

 

 

Sınırsız Transfer

 

İster çok yakın bir nokta olsun ister çok uzak, Türkiye’nin tüm noktalarına olan transfer ihtiyacınızı karşılıyoruz.


COVID-19 Önlemlerimiz

 

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

BYTRANSFER ile konforlu yolculuk

 

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

 

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

 

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

 

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

 

BYTRANSFER sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.