Düğün ve Etkinlik Transfer Hizmeti


Düğün ve Etkinlik Transfer Hizmeti

Şoförlü Vip Gelin Arabası ile Konforlu İzmir Düğün Etkinliği

İzmir Şoförlü Vip Gelin Arabası hizmeti, İzmir ve çevresinde yeni evlenecek çiftlerin karar vermekte en çok zorlandığı konulardan bir tanesi olan gelin arabası kiralama sürecine ayrıcalıklı bir çözüm getiriyor. Aracın modeline ve aracı kimin kullanacağına karar verme gibi kararları en pratik şekilde almanızı sağlayan ByTransfer ile en özel gününüzde kusursuz hizmet almanın keyfini çıkartabilirsiniz.

En Özel Gününüze Özel Şoförlü Araç

En özel gününüz için hazırlanıyorsanız zahmetli ve yorucu bir dönemden geçiyorsunuz demektir. Bu dönemde genellikle pek çok farklı konuda hızlı bir şekilde karar vermek zorunda kaldığınızdan bazı önemli konuları tamamen unutabilir veya son ana bırakarak sizi mutsuz edecek sonuçlar ile karşılaşa bilirisiniz. Yakın zamanda evlenecekseniz, gündeminizdeki konulardan biri de düğün arabasıdır. Gelinin evden çıktığı o unutulmaz anda bindiği, konvoyun en başında ve birçok fotoğrafta yer alan gelin arabası konusunu nasıl halledeceğinizi bilmiyorsanız ByTransfer doğru adres. Bu sorunları tamamen ortadan kaldıran ByTransfer, verdiği şoförlü gelin arabası kiralama hizmeti ile mutluluğunuzun gelin arabası ile alakalı bir konuyla bozulmasını önlüyor. ByTransfer’ i kullanarak hayallerinizdeki aracı, size kendinizi özel hissettirecek profesyonel ve alanında deneyimli bir şoför ile birlikte kiralayabilirsiniz. Bu sayede gelin ve damatlığınızı harika bir gelin arabası ile tamamlayabilir, deneyimli bir sürücü ile kaliteli bir yolculuk yaşayarak kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.

COVID-19 Önlemlerimiz

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.

 

BYTRANSFER ile konforlu yolculuk

Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Yeni model Mercedes VIP araçlarımız ile havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Hijyen Önlemi Alınmış Araçlar

Transfer öncesinde ve sonrasında temizlenen araçlarımız ile yolculuğun keyfini yaşayın

 

Deneyimli ve Uzman Şoförler

Güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış kaptanlarımız ile rahat bir seyahat

 

Mercedes Araçlar ile Güvenli Seyahat

VIP VITO, VIP Sprinter ve VIP Binek araçlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarın

 

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

BYTRANSFER sektördeki yıllara dayanan tecrübesi son model konforlu VIP araçlar ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. İzmir havaalanı transfer ve Türkiye’nin bütün şehirlerine transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat 0541 235 0 234 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.