REZERVASYON

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için buradayız

TRANSFER ARAÇLARIMIZ

VIP transfer ihtiyaçlarınız için konforlu ve güvenli araçlarımız

İLETİŞİME GEÇ

Tüm transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
0541 235 0 234

Düğün ve Etkinlik Transfer Hizmeti

Havalimanı transfer hizmetimiz ile siz değerli yolcularımızı VIP binek yada VIP Vito araçlarımız ile Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıyor ve dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Herkes özel günlerinin kusursuz olmasını ister. Bu günlerde en önemli olan konulardan birisi de ulaşımdır. Var olan yol yorgunluğunun üzerine bir de trafikte araç kullanma, park sorunu ve zamanı verimli kullanma bileşenleri eklenince transfer hizmetinden faydalanmak son derece kolaylık sağlıyor. Sizi istediğiniz noktadan alıyor ve gideceğiniz yere ulaştırıyoruz. Size de bu sürede sadece gününüzün keyfini çıkarmak kalıyor.

İster bireysel ister aile veya arkadaş grupları ile varılmak istenen noktaya en güvenli ve konforlu şekilde ulaşmanızı sağlamayı hedefliyoruz. Eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü şoförlerimiz ile Düğün ve Etkinlik Transferlerinizde Passat, Mercedes 3.20, BMW 5.20, Nissan X Trail, VIP Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter gibi geniş araç seçeneklerimiz ile sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile uzun yıllardır sektörde hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Covid-19 salgınından etkilendiğimiz bu günlerde son derece tedbirli şekilde her transferden sonra araçlarımızda detaylı dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca bize ulaşabilirsiniz.

COVID-19 Önlemlerimiz

Hizmet kapsamı içerisinde sizlerin sağlığını da düşünüyoruz COVID-19 önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Tüm araçlarımızda sizin kullanımınıza özel maske ve el dezenfektanı bulunduruyoruz. Ayrıca araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır

hello.
Open chat